Karting: Tisaj, Sekulić i Samaržija drugi na utrci u Španskom

Mladi koprivnički kartingaši postigli su novi uspjeh, ovaj put na stazi Špansko u Zagrebu na 4. utrci Prvenstva Hrvatske.

Među vozačima Karting kluba Koprivnica najuvjerljivije vožnje u oba dana natjecanja pokazao je Jan Tisaj koji se borio do samog kraja i zauzeo odlično drugo mjesto u klasi mini kart 60. Drugi je bio i Damian Sekulić u klasi rotax junior, te je osvojio dovoljno bodova kako bi i dalje ostao vodeći u toj klasi.

Andrej Burek bio je četvrti u klasi kz 2, dok je u klasi kz 2 master Nikola Samaržija osvojio drugo, a Branimir Rojko treće mjesto.

Ekipno, Karting klub Koprivnica osvojio je četvrto mjesto od deset klubova. Slijede pripreme za posljednju utrku te borba za prvake u nekoliko klasa.