Ponedjeljak, 15. kolovoza 2022.
Drava.info slavi 7. rođendan

Kopić nakon Intera: Ozobić je imao žutu minutu

Nogometaši Slaven Belupa poraženi su na gostovanju kod Intera u Zaprešiću.

Konačni rezultat glasio je 2:1 za domaćine, a Farmaceuti su sami skrivili poraz. Naši su prvoligaši protivničku mrežu zatresli u 36. minuti: nakon Štiglecove akcije, lopta je preko Ejupija i Interovog braniča došla do Delića koji ju je pospremio u gol za 0:1. Početkom drugog poluvremena gosti dolaze do izjednačenja, no u 58. minuti Filip Ozobić nesretnim i nespretnim startom pogađa Dominika Glavinu kopačkom u vrat. Rezultat je izravni crveni karton i igrač manje za Slaven Belupo. U takvoj situaciji Inter je iskoristio nastalu prednost te Nestorovski u 70. minuti podiže na konačnih 2:1.

Trener Željko Kopić kaže kako se čeka odluka Disciplinske komisije o Ozobićevom prekršaju.

Svi koji znaju Ozobića znaju da tu nije bilo govora o nekakvoj namjeri, jednostavno trenutak dekoncentracije. Ne vjerujem da će biti velika kazna, sigurno će nam nedostajati jer se taman počeo dizati u formi i donositi nam ono što od njega očekujemo.

No, nije bio zadovoljan učinkom obrane i vratara Matjaža Rozmana.

Dobili smo golove kakve nismo smjeli dobivati, to nas je koštalo bodova.

Priliku za iskupljenje Farmaceuti će imati u nedjelju od 19 sati, kada na koprivnički Gradski stadion dolazi Kopićeva bivša momčad, Zagreb.