Subota, 27. travnja 2024.

TREĆA HNL ISTOK Koprivnica u Oriovcu pala u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši Koprivnice u 14. kolu Treće hrvatske nogometne lige Istok upisali su poraz na gostovanju u Oriovcu. Oriolik je bio bolji rezultatom 2:1.

Domaćin je u vodstvo došao sredinom prvog poluvremena kada je precizan bio Marušić. Pokazalo se kasnije da je 1:0 bio rezultat nakon prvih 45 minuta.

U nastavku susreta Koprivnica je krenula po izjednačenje, a to joj je uspjelo u 75. minuti kada je za 1:1 gol postigao Kovačić koji je u igru ušao samo pet minuta ranije.

Činilo se da će to biti i konačan rezultat na utakmici, ali obrana Zelenih kapitulirala u sudačkoj nadoknadi. Gol za 2:1 postigao je ponovno Marušić i tako se istaknuo kao igrač utakmice.

Koprivnica je nakon 14 odigranih utakmica ostala na 25 osvojenih bodova što joj je dovoljno za četvrto mjesto prvenstvene ljestvice. U posljednjem jesenskom kolu Zeleni će biti domaćin Slavoniji.