Loša treća četvrtina koštala košarkaše Koprivnice borbe za pobjedu protiv Radnika

Košarkaši Koprivnice poraženi su u petom kolu Druge lige Sjever. U koprivničkoj sportskoj dvorani Branimir bolji je bio križevački Radnik rezultatom 70:81.

Naše košarkaše borbe za pobjedu koštala je loša treća četvrtina. U prve dvije Koprivničanci su imali zaostatak od sedam koševa razlike, a onda su treću izgubili rezultatom 19:7 i tako dopustili Križevčanima da pobjegnu na nedostižnu prednost.

U posljednjih deset minuta Koprivnica je uspjela ublažiti poraz te je susret završila s minus 11. Najefikasniji Koprivničanac bio je kapetan Beljan s 28 poena.

Naši košarkaši trenutno su posljednjeplasirana momčad prvenstva sa šest osvojenih bodova, a u idućem kolu odlaze na gostovanje kod drugoplasiranog Bjelovara.