FOTO Tehničar svladao Pitomaču u derbiju i osigurao naslov jesenskog prvaka, Podravac uvjerljiv protiv Križevaca

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca osigurali su naslov jesenskog prvaka Četvrte hrvatske nogometne lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica pobjedom u velikom derbiju protiv Pitomače rezultatom 3:1.

Cvetkovčani su protiv drugoplasirane momčadi prvenstva već na poluvremenu imali dva gola prednosti, a pogotke su postigli Novačić i Kosir. Za goste je u 55. minuti smanjio rezultat Presečan, dok je Hudak petnaestak minuta kasnije zabio za 3:1 i nova tri boda Tehničara.

Od ostalih susreta valja izdvojiti uvjerljivu pobjedu Podravca nad Križevcima u Virju rezultatom 4:1. Baš kao i u Cvetkovcu, rezultat na poluvremenu utakmicu bio je 2:0. Za domaćine su zabili Šklebar i Sabol. U nastavku susreta gosti su smanjili na 2:1 pogotkom Mišira, a za uvjerljivu pobjedu domaćina nova dva pogotka postigli su Rukelj i Hrženjak.

U ostalim utakmicama Mladost je u Kloštru odigrala 2:2 s Dinamom, Graničar je slavio na gostovanju kod Zdenke s 0:1, dok su Garić i Virovitica te Papuk i Tomislav odigrali 1:1. Posljednja utakmica 12. kola igrat će se sutra između Rovišća i Slatine.