Gotovo nevjerojatnu utakmicu odigrali su danas juniori Slaven Belupa na gostovanju u Rijeci u sklopu 10. kola Prve hrvatske nogometne lige. U pravoj golijadi slavila je Rijeka rezultatom 4:3.

Da će danas u Rijeci gledatelji moći uživati u nogometu vidjelo se već nakon prvih 15 minuta kada je rezultat bio 1:1. Domaćin je do vodstva stigao u 13. minuti preko Jurešića, a samo minutu kasnije Farmaceuti su izjednačili preko Mladena.

Do novog vodstva Riječani su došli deset minuta kasnije kada je precizan bio Ristovski. U posljednjoj minuti prvog poluvremena juniori Slavena izjednačili su na 2:2. Precizan s bijele točke bio je Resler.

U nastavku susreta, pokazalo se kasnije nažalost, vidjeli smo ‘samo’ tri pogotka. Rijeka je u 71. minuti stigla do svog trećeg vodstva. Gol je postigao ponovno Ristovski. Mladi Koprivničanci uspjeli su se još jednom vratiti u susret. Svoj drugi pogodak u 87. minuti postigao je Mladen. Činilo se kao da će to biti konačan rezultat, ali se u posljednjoj minuti ukazao Mulac i zabio za veliku pobjedu Riječana rezultatom 3:2.

Valja istaknuti da je u drugom poluvremenu isključen trener Slavena Ivica Sertić koji je izrazito nezadovoljan suđenjem u nastavku susreta. Tako su juniori ostali na osvojenih 20 bodova te su sada petoplasirana momčad prvenstva.