Subota, 27. travnja 2024.

Odigrane su sve utakmice šestog kola Prve županijske nogometne lige. Kao i uvijek, gledali smo zanimljive utakmice, a nije nedostajalo ni zanimljivih rezultata.

U derbiju kola igranom u Legradu Graničar Ferdinandovac podijelili su bodove u utakmici bez golova. U napetoj utakmici obje su momčadi imale prilike za doći do pobjede, ali su mreže ostale netaknute.

Borac je do nove pobjede stigao u Ivancu kod Sloge rezultatom 1:3. Valja istaknuti da su Imbriovčani sva tri pogotka postigli s igračem manje jer je u 39. minuti Buzina dobio crveni karton zbog preoštrog starta. Golove za goste zabili su Pjetri, Međurečan i Prvčić.

Težak poraz doživio je đelekovečki Osvit na gostovanju u Žabnu. Tomislav je slavio rezultatom 6:2. Nakon sat vremena igre domaćin je već postigao pet pogodaka. Redom su zabijali Papa, Kusobrk, Sičaja, Bartol i Lacković. Do kraja susreta još jedan pogodak za Tomislav postigao je Dubravec, dok su za Osvit počasne golove postigli Petak i Glavak.

Drnjanski Tomislav došao je do nova tri boda i to na teškom gostovanju u Molvama kod Mladosti. Jedini pogodak na utakmici postigao je Kučanda deset minuta prije kraja utakmice.

Do vrlo važne pobjede stigao je Kalinovac koji je u Novigradu svladao Dravu rezultatom 0:4. U derbiju začelja Panonija Kalinovac odigrali su susret bez pogodaka.

Još jučer Bratstvo je slavilo na gostovanju u Miklinovcu rezultatom 2:3.