FOTO Koprivnica svladala Maksimir pogotkom Šokeca, na probi mladi reprezentativac Austrije

Nogometaši Koprivnice pobijedili su s 1:0 zagrebački Maksimir, člana Treće hrvatske nogometne lige Zapad, u prijateljskoj utakmici igranoj na koprivničkom Gradskom stadionu.

U zanimljivom susretu u kojem su oba trenera dala priliku svim svojim igračima Zeleni su slavili pogotkom Šokeca sredinom drugog poluvremena.

Valja napomenuti da je u nastavku susreta priliku dobio Daniel Ripić, koji je na probi u Slaven Belupu. Prema viđenom, robustan je napadač, a hoće li igrati za Slaven, Koprivnicu i na kraju krajeva hoće li uopće ostati, saznat ćemo uskoro. Dvadesetjednogodišnjak je u svojoj karijeri upisao 29 nastupa za mlade austrijske reprezentacije pritom postigavši 10 pogodaka.