Srijeda, 1. svibnja 2024.

FOTO Mladi rukometaši Koprivnice osvojili drugo mjesto, ispred njih samo PPD Zagreb

Mladi rukometaši Koprivnice Hangar 18, dječaci B, osvojili su drugo mjesto na pripremnom turniru za Završnicu prvenstva Hrvatske. Natjecanje je održano u sportskoj dvorani koprivničke Gimnazije Fran Galović.

Igrači trenera Igora Stubičara upisali su dvije pobjede i jedan poraz. Bolji su bili od slovenskog Velenja rezultatom 11:7 i od Bjelovara s 13:12, dok su poraz upisali od vršnjaka PPD Zagreba. Zagrepčani su bili bolji rezultatom 15:11.

Ovim rezultatom Koprivničanci su osvojili drugo mjesto. Prvi je bio PPD, treće Velenje, a četvrto mjesto osvojili su rukometaši Bjelovara. Bila je ovo posljednja priprema Koprivnice prije završnice Prvenstva Hrvatske koju će igrati od 1. do 4. lipnja u Umagu.