FOTO Rukometaši Koprivnice uvjerljivi protiv Daruvara

Rukometaši Koprivnice Hangar 18 uvjerljivo su svladali Daruvar u 21. kolu Treće hrvatske rukometne lige Istok rezultatom 33:18.

Nije sve krenulo Koprivničancima prema planu. Rastrgana igra s dosta grešaka u napadu odgovarala je gostima koji nisu dozvoljavali da se domaćin odvoji na osjetniju razliku. Rezultat na poluvremenu bio je 14:11.

U nastavak susreta Koprivnica je ušla puno bolje. Očito je jezikova juha trenera Branka Krajačića djelovala na njegove igrače koji su zaigrali puno čvršće u obrani i raznovrsnije u napadu. Rezultatska razlika rasla je iz minute u minutu, a na kraju su Koprivničanci slavili s uvjerljivih plus 15.

Najefikasniji u redovima koprivničkog trećeligaša bili su Karlović i Peić sa po pet pogodaka. Koprivnica je trenutno petoplasirana momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova.