Slaven Belupo i Varaždin odigrali prijateljski ‘derbi’ Sjevera, slavili Farmaceuti

U posljednjoj utakmici u 2022. godini nogometaši Slaven Belupa u prijateljskom su susretu svladali Varaždin.

U koprivničkom prvoligašu govore da su Farmaceuti na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš slavili rezultatom 2:1.

– Oba naša pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Prvi je zabio Krstanović u 16. minuti susreta kada je iskoristio kazneni udarac koji je sam izborio. U 38. minuti Bašić je zabio drugi kada se najbolje snašao nakon jednog kornera i s 15-ak metara zakucao loptu pod gredu za 2:0. Gosti su konačni rezultat postavili u 84. minuti. Domjanić je zatresao mrežu za 2:1 – ističu u klubu.

Spomenimo da Slavenaši danas treniraju u Koprivnici, a sutra odlaze u Međugorje gdje će trenirati do 13. siječnja.

Slaven Belupo: Čović – Krušelj (od 30. Helvnjak), Tepšić, Soldo, Bašić – Mudražija, Kocijan, Ljubić – Crnac, Krstanović, Herceg (od 23. Jagušić). Drugo poluvrijeme: Čović (od 60. Vuković) – Hlevnjak, Boras, Božić, Bašić (od 60. Riđan) – Marina, Mioč, Jambor – Mihalić, Manaj, Hoxha.

Varaždin: Bulat – Stolnik, Jelenić, Škaričić, Urata – Lusavec, Elezi, Mitrovski – Banovec, Brodić, Perić. Još su igrali: Radošević, Puclin, Teklić, Šego, Vuk, Kolarić, Ba, Pilj, Domjanić, Herrera, Ocvirek, Težak.

Suci: Dergez Marko, Mađerić Matej, Plantak Miodrag.