Petak, 29. ožujka 2024.

FOTO Farmaceuti na korak do preokreta protiv Hajduka, na kraju ipak podjela bodova

Slaven Belupo uspio je osvojiti vrlo važan bod protiv Hajduka na današnjoj utakmici koja je odigrana u sklopu 17. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Utakmica je odigrana na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a završila je rezultatom 2:2.

Još je značajniji ovaj bod uzevši u obzir da je Slaven Belupo već nakon 26 minuta gubio 2:0. Nedugo nakon toga došlo je do nereda na tribinama i utakmica je prekinuta na 10-ak minuta. Prekid se dogodio nakon bacanja raznih predmeta u teren iz dijela tribine gdje su bili gostujući navijači. Između ostalog, u teren je doletjelo i nekoliko stolica od kojih je jedna pogodila pomoćnog suca u glavu.

>>FOTO Utakmica Slavena i Hajduka nakratko prekinuta, pomoćnom sucu doletjela stolica u glavu

Nakon što su se domaći igrači i suci vratili iz svlačionice, utakmica je nastavljena. S vodstvom gostiju 2:0 otišlo se na predah.

U nastavku utakmice Farmaceuti preko Hoxhe smanjuju vodstvo gostiju na 2:1. Bila je to 49. minuta. Samo sedam minuta kasnije za Slaven je dosuđen jedanaesterac. Precizan s bijele točke bio je Krstanović koji pogađa za 2:2.

Dodajmo da je Hajduk od 79. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Sahiti.