Slavenaši se plasirali u finale devetog Memorijalnog turnira Blago Zadro

Nogometaši Slaven Belupa plasirali su se u finale devetog po redu Memorijalnog turnira Blago Zadro koji se ovog vikenda igra u Vukovaru.

Farmaceuti su jučer svladali domaćina tunira, HNK Vukovar 1991, rezultatom 3:2 nakon i više nego uzbudljivih 90 minuta, izvijestili su iz kluba.

Na poluvrijeme se otišlo s neriješenim rezultatom. Slavenaši su u 32. minuti vodili s 2:0, mrežu domaćina pogađali su Hoxha i Kocijan, no Vukovar se do kraja prvog poluvremena uspio vratiti i golovima Pelka i Mustedanagića stigao do 2:2. U drugom poluvremenu koprivnička je momčad preko Matejaša stigla do novog vodstva i pobjede te je izborila finale u kojem će snage odmjeriti sa Širokim Brijegom. Utakmica se igra danas od 16 sati.

Dodajmo da su uoči polufinalnih utakmica predstavnici HNK Vukovara 1991, NK Osijeka, NK Širokog Brijega i NK Slaven Belupa položili vijence i zapalili svijeće na Memorijalnom groblju žrtava Domovinskog rata te na grobu Blage Zadre.

Izvor: NK Slaven Belupo (Facebook)