Utorak, 16. travnja 2024.

FOTO [ŽUPANIJSKI KUP] Diljem županije odigrano 11 utakmica, u čak tri susreta pobjednika odlučili penali

Diljem županije danas je odigrano 11 utakmica prvog kola Kupa Nogometnog saveza Koprivničko-križevačke županije.

Lipa iz Hlebina u gostima je s 3:1 nadigrala Zagorec.

Rudar je teže od očekivanog s 4:3 svladao Jedinstvo u gostima u Pustakovcu.

Omladinac je prohujao Kalinovcem i sa 6:1 osigurao daljnji tijek natjecanja.

Hrvatski bojovnik je s 3:1 na domaćem terenu poražen od molvarske Mladosti.

Drnjanski Tomislav je pak s uvjerljivih 4:0 svladao Prugovac, dok je Graničar iz Đurđevca nakon niza loših rezultata u prvenstvu uspio iznenaditi Mladost iz Kloštra Podravskog pobijedivši 4:1.

Osvit je na domaćem terenu s 3:1 nadigrao Dravu iz Podravskih Sesveta.

Čak tri utakmice odlučivale su se penalima. U Močilama su se sastali istoimeni domaćin i Starigrad. Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, a u penalima su se bolje snašli domaćini te slavili s 4:3.

Borac iz Imbriovca je teže od očekivanog svladao Mičetinac u gostima. Nakon 90 minuta rezultat je bio 2:2, a nakon izvođenja penala konačan rezultat utakmice bio je 7:5 za goste.

Drava iz Novigrada Podravskog također je imala više sreće u izvođenju penala. Utakmica u kojoj se sastala s Tomislav Radnikom završila je bez pobjednika, a nakon izvođenja penala domaćini su slavili 8:7.

U posljednjoj utakmici Bratstvo je s 2:1 svladalo Miklinovec.

Dodajmo da je prva utakmica šesnaestine finala odigrana jučer u Koprivnici gdje su se sastali Koprivnica i Panonija. Utakmica je završila uvjerljivom pobjedom domaćina 8:2.