Srijeda, 27. ožujka 2024.

Berba medalja koprivničkih trkača na 28. Varaždinskom polumaratonu

Odlične rezultate postigli su članovi Atletskog kluba Koprivnica na 28. Varaždinskom polumaratonu.

Iz kluba su poručili da su se trčale dvije utrke na 4,8 kilometara i 21,1 kilometar na kojima je ukupno sudjelovalo 600-tinjak natjecatelja.

Nika Tucković, osvojila je peto mjestu u kategoriji djevojčica od osam do devet godina na utrci na 500 metara. Na istoj utrci u kategoriji djevojčica od 10 do 11 godina Zara Štefanić osvojila je zlato.

Tara Rušak osvojila je brončanu medalju u kategoriji juniorki u utrci na 4,8 kilometara. U istoj kategoriji Zara Štefanić osvojila je sedmo mjesto.

Sonja Rušak u kategoriji žena od 50 do 59 godina bila je deveta, dok je Goran Gregurec bio prvi u kategoriji muškaraca od 50 do 59 godina.

Vanja Rupčić osvojila je zlato u utrci na 21,1 kilometar u kategoriji Ž40. Nataša Sušanj bila je šesta u kategoriji Ž45, dok je Marija Vladušić bila peta u kategoriji Ž50.

Mirko Antoljak u kategoriji M50 osvojio je šesto mjesto, dok je Zdravko Ljubić u istoj kategoriji bio 12.. Tomislav Cestar u kategoriji M45 osvojio 15. mjesto.

Izvor: AK Koprivnica