BERBA MEDALJA Koprivnički atletičari bili su uspješni proteklog vikenda

Berbu medalja ovog vikenda imali su trkači Atletskog kluba Koprivnica na 2. Bilogora trailu i 8. Kotoripskoj 15-ici.

Iz kluba su poručili da se 2. Bilogora trail održao u subotu, a trkači su mogli trčati tri staze dužina 5,5 kilometara, 15 i 24 kilometra.

Benjamin Vuk osvojio je prvo mjesto u kategoriji muškaraca od 30 do 39 godina te prvo mjesto u ukupnom poretku na stazi dužine 15 kilometara.

Kraćom stazom, onom od 5,5 kilometara, trčao je Zdravko Ljubić osvojivši prvo mjesto u kategoriji od 50 do 59 godina.

Od članica kluba, kraćom stazom trčale su Nataša Sušanj koja je zauzela prvo mjesto u kategoriji žena od 40 do 49 godina, Marina Matota te Sonja Rušak koja se natjecala u kategoriji žena od 50 do 59 godina te zauzela treće mjesto.

Dan kasnije, u nedjelju, održan je 8. Kotoripska 15-ica koja se ujedno boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske.

Nataša Sušanj završila je odlična četvrta u kategoriji žene 40, dok je Josip Jagarinec bio treći u kategoriji muškarci 50.

Dodajmo da je kraću utrku od 3,3 kilometara istrčala Sonja Rušak te zauzela drugo mjesto u kategoriji žene 50.

Izvor: AK Koprivnica