Utorak, 26. ožujka 2024.

FOTO Igrači Tehničara pred prepunim igralištem izborili šesnaestinu finala Hrvatskog nogometnog kupa

Nogometaši Tehničara iz Cvetkovca pred prepunom tribinom na Starom bregu s 4:0 nadigrali su ekipu Mladosti iz Petrinje.

Utakmica je odigrana u sklopu pretkola Hrvatskog nogometnog kupa.

Domaćini su od početka pokazali inicijativu na terenu što je rezultiralo autogolom gostujuće momčadi u 10. minuti. Već u 21. minuti na semaforu je stajalo 2:0, a gol je zabio Vrkić. Samo sedam minuta kasnije Bači postiže pogodak za 3:0. S tim rezultatom odlazi se na predah.

U drugom dijelu utakmice igrači Tehničara sigurno privode utakmicu kraju s konačnih 4:0, a strijelac je ponovno bio Bači.

Dodajmo da se ovom pobjedom Tehničar plasirao u šesnaestinu finala Hrvatskog nogometnog kupa u kojem će snage odmjeriti sa splitskim Hajdukom na Starom bregu.