Srijeda, 27. ožujka 2024.

FOTO Fugaplast osvojio memorijalni turnir u Herešinu

Nogometni klub Fugaplast pobjednik je 38. Memorijalnog nogometnog turnira Herešin 2022.

Kako su poručili iz Gradske uprave, u finalnom susretu Fugaplast je nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca pobijedio Starigrad 5:4. U utakmici za treće mjesto sigečka Mladost s 2:0 bila je bolja od Omladinca.

Dodajmo da su pehar za najbolju momčad kao i za ostale sudionike turnira na svečanoj dodjeli uručili predsjednik Omladinaca Renato Lončarić, koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić i zamjenik koprivničko-križevačkog župana Ratimir Ljubić.

Podsjetimo, tradicionalni turnir u Herešinu odigrava se u čast i sjećanje na bivše igrače Omladinca, poginule vitezove Domovinskog rata Darka Ozmeca, Josipa Jurenca i Sinišu Crljenicu te prerano preminule igrače i članove uprave kluba.