Subota, 13. kolovoza 2022.
Drava.info slavi 7. rođendan

S natjecanja u Čakovcu koprivnički atletičari vratili se s četiri zlatne medalje

Na međunarodnom mitingu u Čakovcu koji je održan u srijedu, 6. srpnja nastupili su koprivnički atletičari i postigli zapažene rezultate.

Kako su izvijestili iz Atletskog kluba Koprivnica, Karla Obranović je u kategoriji mlađih kadetkinja na 60 metara osvojila osmo mjesto u vremenu osobnog rekorda 9,18. Tija Požgaj je u istoj kategoriji, ali na 600 metara osvojila sedmo mjesto u vremenu osobnog rekorda 1.57,36.

U kategoriji mlađih kadeta Dorijan Držanić je na 60 metara osvojio prvo mjesto u vremenu 8,42 i prvo mjesto na 300 metara u vremenu osobnog rekorda 45,91. Luka Kolonić je pak na 60 metara osvojio treće mjesto u vremenu 8,67 i drugo mjesto na 300 metara u vremenu osobnog rekorda 46,59.

Luka Kvaternik je u kategoriji kadeta na 60 metara zauzeo peto mjesto u vremenu 7,93, dok je Lukas Petrić bio šesti s vremenom 7,99. Najbolji je od koprivničkih predstavnika u ovoj kategoriji bio Petar Slavinić koji je osvojio prvo mjesto na 600 metara u vremenu osobnog rekorda 1.47,38.

U kategoriji seniorki nastupila je Anja Slavinić koja je na 100 metara osvojila 10. mjesto u vremenu 13,48 i osmo mjesto na 200 metara u vremenu 28,16. Josipa Mikulec je osvojila deveto mjesto na 100 metara u vremenu 13,44 i prvo mjesto u bacanju diska s hicem 25,58 metara.