FOTO Nije išlo ni s novim igračem, Slaven Belupo upisao još jedan poraz

Nogometaši Slaven Belupa u 11. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige upisali poraz od Lokomotive rezultatom 3:0.

Trener Zoran Zekić nije mogao računati na ozlijeđene Parackog, Zvonareka i Hadžića, a od prve minute krenuo je Zoran Kvržić na poziciji lijevog krila i tako debitirao za koprivničku momčad.

– Susret je prilikom otvorila Lokomotiva. Mersinaj je pucao glavom pokraj gola u sedmoj minuti. Odgovorila je naša momčad preko Grgića u 20. minuti, no nakon lijepe asistencije Krstanovića ofenzivac naše momčadi nije uspio postići pogodak. Bile su to jedine dvije prilike u prvih 45 minuta pa se na odmor otišlo bez pogodaka – izvijestili su iz kluba.

Dodaju da je domaćin poveo u 54. minuti kada je Goričan iz blizine matirao vratara Slaven Belupa za 1:0. Pokušao je odgovoriti Krstanović udarcem iz daljine, ali siguran je bio Nevistić. Odličan udarac Zapate glavom još je boljom reakcijom obranio vratar Lokomotive.  Promašaje Slavenaša iskoristio je Kačavenda koji u 71. minuti susreta zabija za 2:0. Dvije minute kasnije Kulenović je postavio konačnih 3:0.

Farmaceutima sada slijedi reprezentativna stanka, a za dva tjedna u Koprivnicu stiže Osijek.