Slavlje pionira i kadeta Slavena nad vršnjacima Solina

Pioniri i kadeti Slaven Belupa na domaćem su terenu ostvarili pobjede u 7. kolu Prve HNL nad vršnjacima Solina.

Iz kluba su poručili da su pioniri trenera Marija Gregurine slavili rezultatom 1:0, a pogodak vrijedan tri boda postigao je Dević u 59. minuti susreta.

Mladi Slavenaši trenutno se nalaze na visokom trećem mjestu sa 16 bodova, tri manje od vodećeg Osijeka.

Kadeti su pak pod vodstvom trenera Vedrana Purića ostvarili pobjedu rezultatom 2:0. Mlade Farmaceute u vodstvo je doveo Katalenac u 18. minuti, a konačan rezultat postavio je isti igrač na samom kraju utakmice. Kadeti su trenutno sedmi s devet osvojenih bodova.

Dodajmo da su juniori Slaven Belupa upisali poraz od Sesveta rezultatom 1:3. Jedini pogodak za Farmacute postigao je Crnčić u 82. minuti susreta. Slavenaši su trenutno 10. sa šest osvojenih bodova.

Izvor: NK Slaven Belupo