FOTO/VIDEO Podravkašice pokazale borbenost, no Ruskinje su bile bolje i odnijele pobjedu

Rukometašice Podravka Vegete u utakmici Lige prvakinja izgubile su od Rostov Dona rezultatom 20:29.

Na poluvremenu su koprivničke igračice gubile sa sedam razlike i na predah su otišle s 10:17.

– Ponosni smo na igru koju su cure danas pokazale protiv ruskih protivnica. Borbeno u napadu, obrani, vidjeli smo lijepih akcija i emocija tijekom utakmice i možemo biti zaista zadovoljni igrom koju su pružile protiv vrlo moćne ekipe Rostov Don – poručili su iz kluba.

U redovima Podravka Vegete najbolja je bila Milosavljević sa šest postignutih pogodaka, dok je Franušić tresla mrežu četiri puta.

Podravkašice su pokazale borbenost na terenu, no nisu se mogle mjeriti s jakim Ruskinjama koje ciljaju na osvajanje ovog najelitnijeg rukometnog natjecanja.

Spomenimo da se prije početka utakmice održala minuta šutnje za prerano preminulog trenera Zlatka Saračevića, ujedno i rukometnu i sportsku legendu te za Vinka Zembera, profesora i trenera koji je zacrtao prvo slovo rukometa u Koprivnici.

Sljedeći vikend slijedi uzvrat u Rusiji.