FOTO Članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu

Natjecatelji Atletskog kluba Koprivnica jučer su nastupili na Ekipnom prvenstvu Hrvatske u krosu održanom u Varaždinu.

Iz kluba su poručili da je na natjecanju nastupilo 30 koprivničkih atletičara u sedam ekipa svih uzrasta.

Mlađe kadetkinje Dora Lovrinović, Ivana Cenko, Zara Rupčić, Tija Požgaj i Iva Mikulec na utrci 800 metara zauzele su 11. mjesto. Mlađi kadeti Petar Slavinić, Luka Kolonić, Luka Kvaternik i Lukas Petrić na utrci 1.000 metara zauzeli su sedmo mjesto.

Kadetkinje Melani Vrbnjak, Josipa Mikulec, Matea Cenko i Martina Forjan zauzele su 15. mjesto na utrci 1.000 metara. Odlično osmo mjesto zauzeli su kadeti Petar Jakupek, Jakov Jurić i Ivan Bebek koji su trčali utrku na 1.500 metara.

Seniorke Vanja Rupčić, Jelen Dolenec i Lora Žuliček na utrci 4.000 metara zauzele su 13. mjesto. Na utrci iste udaljenosti i dobne kategorije, muška ekipa Oliver Orešić, Marko Jertec i Albert Rušak zauzela je 14. mjesto.

Seniorke Ivana Merc, Estera Rac i Dijana Radatović na utrci 8.000 metara zauzele su odlično 10. mjesto.

Sveukupno ženska ekipa Atletskog kluba Koprivnica zauzela je 17. mjesto, dok su muškarci sveukupno osvojili 13. mjesto. Ukupno muškarci i žene zauzeli su 15. mjesto.