Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Podravkašice upisale još jednu prvenstvenu pobjedu

Rukometašice Podravka Vegete u 12. su kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene s 32:25 svladale Osječanke.

Koprivnička je ekipa odigrala odlično prvo poluvrijeme. Na pauzu su otišle rezultatom 19:8. U prvom su dijelu najefikasnije bile Zadravec s pet te Džono i Buljan s četiri pogotka.

Drugo su poluvrijeme priliku na terenu dobile mlade koprivničke nade koje su do kraja susreta rezultat držale pod kontrolom.

Spomenimo da je najviše pogodaka, njih šest, za Podravka Vegetu zabila Buljan, dok su vratarke zajedno obranile 16 udaraca. Dumanska je imala osam obrana, a Tucaković i Ećimović po četiri.

U Koprivnici tako ostaju prvenstveni bodovi, a već u subotu Podravkašice u novom kolu Lige prvakinja na domaćem terenu dočekuju mađarski Gyori.