FOTO Rukometašice Podravka Vegete u Pločama došle do svoje 10. prvenstvene pobjede u domaćem prvenstvu

Igračice Podravka Vegete bez većih su problema svladale danas na gostovanju rukometašice Dalmatinke, utakmica je završila 18:27.

Iz kluba su poručili da je ovo 10. pobjeda koprivničkih rukometašica u isto toliko odigranih susreta ove sezone u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene. Utakmica se igrala u Pločama, a već na poluvremenu koprivničke su rukometašice vodile 13:9.

U nastavku susreta Podravkašice su rezultatski plus povećale tako da su na kraju slavile s devet pogodaka razlike.

Dodajmo da je najraspoloženija igračica Podravke danas bila Karlovčan sa šest pogodaka, a slijede ju Zadravec s pet i Franučić s četiri postignuta pogotka.