Utorak, 16. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici na domaćem terenu izgubio od Sesveta

Nogometaši Slaven Belupa na domaćem su terenu u prijateljskoj utakmici izgubili od igrača Sesveta rezultatom 2:4.

Utakmica se igrala na koprivničkom Gradskom stadionu na terenu s umjetnom travom.

– Gostujuća momčad povela je u 15. minuti preko Kozića, dok je za 1:1 za Farmaceute zabio Knoll u 30. minuti. Topić je dvije minute kasnije bio precizan za 1:2, a za novo izjednačenje pogodio je još jednom Knoll i to u 37. minuti susreta – poručili su iz kluba.

U drugom poluvremenu Tomislav Stipić, trener domaćina, promijenio je cijelu momčad. Utakmica je bila izjednačena do 80. minute kada su Sesvete golovima Majića u 80. i Lovrića u 87. došle do pobjede rezultatom 2:4.

Koprivnički će nogometaši novu prijateljsku utakmicu igrati već sutra kada od 14 sati u Koprivnici gostuje Cibalija.

Slaven Belupo – Sesvete 2:4

Slaven Belupo: Filipović – Bogojević, Prce, Božić, van Bruggen, Goda – Glavčić, Bačelić Grgić, Lulić – Iličić, Knoll. Još su igrali: Čović, Čovo, Etoundi, Liklin, Mlinar, Paracki, Turanjanin, Zvonarek, Laušić, Janković, Jeffren, Krstanović. Trener: Tomislav Stipić.

Sesvete: Krkalić, Mikulić, Komorski, Kastrati, Brigić, Kožić, Zenko, Topić, Malekinušić, Sunagić, Geljić. Još su igrali: Ćabraja, Večerić, Čeko, Sabljo, Majcenić, Stojanović, Majić, Bošković, Bičanić, Matić, Lovrić, Ravlija. Trener: Dino Babić.