Utorak, 16. travnja 2024.

Juniori Slaven Belupa petardom svladali Hrvatski dragovoljac

Juniori Slaven Belupa uvjerljivo su pobijedili Hrvatski dragovoljac u 15. kolu Prve hrvatske nogometne lige.

Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš protivnike su svladali s visokih 5:1. Slavenaši su veliki dio posla odradili već u prvom poluvremenu. Brković je s dva prelijepa pogotka u trećoj i 15. minuti “otvorio” goste, da bi Tomić u 23. postavio rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.

Kako su izvijestili iz kluba, u nastavku susreta Marijanović je bio precizan iz kaznenog udarca za 4:0 u 61. minuti, a 10 minuta kasnije, nakon prekrasne akcije, mrežu gostiju zatresao je Mađarić. Hrvatski dragovoljac do kraja utakmice uspio je doći do počasnog pogotka, a koprivnička je momčad zasluženo osvojila sva tri boda.

Novom su pobjedom mladi Farmaceuti došli do svojeg 12. prvenstvenog boda te se trenutno nalaze na diobi osmog mjesta.

U idućem kolu snage će odmjeriti s Hajdukom u Splitu, a utakmica će se igrati u subotu s početkom u 15 sati.