FOTO Nogometašice Koprivnice odlično otvorile sezonu pobijedivši Dilj s visokih 8:0

Nogometašice Koprivnice odlično su otvorile prvenstvenu sezonu.

Ženski nogometni klub Koprivnica u drugom kolu Druge hrvatske nogometne lige za žene pobijedio je danas NK Dilj iz Vinkovaca s visokih 8:0.

Koprivničanke su utakmicu riješile već u prvom poluvremenu kada je rezultat bio 7:0. Već u 11. minuti Godinić zabija za 1:0, Pleić u 17. minuti povisuje na 2:0, a samo četiri minute kasnije protivničku mrežu trese Pavlović i rezultat je 3:0.

Bojko u 30. minuti pogađa za 4:0, a tri minute kasnije zabija Brkić. Rezultat od 5:0 nije zadovoljavao koprivničke nogometašice pa u 37. minuti za 6:0 svoj drugi pogodak zabija Godinić.

Prvenstvo je hat-trickom odlično otvorila i Bojko zabivši preostala dva pogotka u 43. i u 79. minuti.

Spomenimo kako su Koprivničanke u prvom kolu bile slobodne te im je ovo prva prvenstvena utakmica.