Ponedjeljak, 8. kolovoza 2022.

VIDEO Počela je nova školska godina, evo što su školarcima poručili policajci, učitelji, vozači autobusa i gradonačelnik…

Počela je nova školska godina.

Danas je u Koprivnici u školu krenulo 2.484 učenika osnovne škole.

S obzirom na to da zbog epidemiološke situacije gradonačelnik Mišel Jakšić nije u mogućnosti tradicionalno prvog dana nove školske godine obići škole te učenicima, učiteljima, nastavnicima i svim zaposlenicima poželjeti ugodan početak iste, Grad Koprivnica pripremio je kratki video.

– Riječ je o kratkom videu koji je nastao u suradnji s Policijskom postajom Koprivnica, Zavodom za javno zdravstvo, Čazmatransom i Komunalcem. Cilj je našim učenicima poslati niz pozitivnih poruka vezanih u početak školske godine – objašnjavaju u Gradskoj upravi.

U nastavku pogledajte video Veselo u školu.

 

Veselo u školu, Grad Koprivnica

Dragi naši školarci, želimo vam puno uspjeha u novoj školskoj godini.
#VeseloUSkolu
#KoprivnicaGradZaZivot

Objavljuje Grad Koprivnica u Nedjelja, 6. rujna 2020.