Snimio Marko Posavec.
Koprivnički gradonačelnik Mišel Jakšić danas, u srijedu, u Hrvatskom saboru aktualizirao je pitanje brze ceste.

– Godinama više uplaćujemo vise u državni proračun nego što nam se kroz državne projekte vraća. U korona krizi, u spašavanju državnog proračuna, Vlada RH prvo je uzela dobit naše Podravke. Stoga nastavljamo našu borbu za brzu cestu, korak po korak. Danas smo dobili obećanje ministra Olega Butkovića da uskoro kreću radovi prema Vojakovačkom Kloštru – napisao je Jakšić na svom Facebook profilu.

Dodao je da naš grad i naša županija to zaslužuju.

 

[NASTAVLJAMO BORBU ZA BRZU CESTU]
Godinama više uplaćujemo vise u državni proračun nego što nam se kroz državne projekte vraća. U korona krizi, u spašavanju državnog proračuna, Vlada RH prvo je uzela dobit naše Podravke. Stoga nastavljamo našu borbu za brzu cestu, korak po korak. Danas smo dobili obećanje ministra Olega Butkovića da uskoro kreću radovi prema Vojakovačkom Kloštru, i DA, naš grad, naša županija to zaslužuju.

Objavljuje Mišel Jakšić u Srijeda, 16. rujna 2020.