VIDEO Atraktivan pogodak Podravkašice Milosavljević uvršten u TOP 5 prema EHF-u

Fantastičan cepelin nastao sjajnom asistencijom koprivničke Ane Turk i vrhunskom realizacijom Dejane Milosavljević uvršten je u TOP 5 pogodaka prvog kola grupne faze DELO EHF Lige prvakinja.

Igrala se peta minuta kada je dosuđeno prvo isključenje, da bi samo koju sekundu kasnije Dejana Milosavljević sjajnim cepelinom zabila drugi gol za domaću momčad, piše na stranicama kluba.

Iako je Podravka na poluvremenu gubila s tri razlike, na kraju je upisala sjajnu pobjedu rezultatom 29:26. Već sljedećeg vikenda igraju se nove utakmice grupne faze DELO EHF Lige prvakinja, a naše Kokice putuju u Győr.

[TOP 5 GOLOVA] Nikako se ne možemo nagledati ovog pogotka! 🤩🤩🤩🤩

Fantastičan cepelin nastao sjajnom asistencijom naše Ane Turk i vrhunskom realizacijom Dejane Milosavljević uvršten je u TOP 5 pogodaka prvog kola grupne faze DELO EHF Lige prvakinja!