Slavenov Arijan Brković od prve minute sudjelovao u pobjedi U-19 reprezentacije nad Bugarskom

Arijan Brković, talentirani veznjak Slaven Belupa u srijedu je sudjelovao u pobjedi U-19 reprezentacije Hrvatske nad vršnjacima Bugarske, piše na Facebook stranicama kluba.

Utakmica se igrala u Svetom Martinu na Muri u sklopu prvog kola prijateljskog međunarodnog turnira, a izbornik reprezentacije Josip Šimunić od prve je minute Brkovića postavio na mjesto isturenog veznog igrača.

Slavenov veznjak odigrao je prvo poluvrijeme u kojem je Hrvatska stekla prednost od 3:0 s dva gola Marina i jednim Zrilića.

Bugari su u završnici susreta uspjeli ublažiti poraz golovima Toneva i Aleksandrova koji su postavili konačnih 3:2.

Dodajmo kako u drugom kolu Hrvatska U-19 reprezentacija igra protiv Saudijske Arabije, 5. rujna u Nedelišću.