Petak, 19. travnja 2024.

Slaven Belupo slavio i u drugoj današnjoj utakmici, Farmaceuti nadvladali Međimurce

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su i drugu današnju trening utakmicu. Nakon jutarnje s Dubravom u Zagrebu u kojoj su slavili s 2:0, Slavenaši su u Koprivnici bili bolji od Međimurja.

Trener Tomislav Stipić na teren je poslao ‘novih’ jedanaest igrača u odnosu na utakmicu sa Zagrepčanima.

Već u prvom poluvremenu koprivnička je momčad riješila pitanje pobjednika. S dva gola Krstanovića, jednog nakon što se najbolje snašao u šesnaestercu gostiju i drugog nakon što je mirno realizirao situaciju jedan na jedan s gostujućim golmanom, imala je prednost rezultatom 2:0.

Na startu drugog poluvremena koprivnička je momčad odigrala prekrasnu akciju koja je krenula od Filipovića i Bačelić Grgića,  a završila asistencijom Maglice za hattrick Krstanovića. Nekoliko minuta kasnije Božić je povukao akciju prema naprijed i nakon duplog pasa s Boakyeom mirno realizirao situaciju ‘oči u oči’ s golmanom Međimurja za 4:0.