Ilustracija
Ilustracija / snimio Marko Posavec.
Autobusi koji osnovnoškolce voze na nastavu voze prema privremenom rasporedu.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, odnosno skraćenu satnicu, donesen je ovaj prilagođeni vozni red.

Iz Gradske uprave poručuju da je on podložan promjenama.

Polazak autobusa u Osnovnu školu “Braća Radić” Koprivnica
Stajališta na liniji OŠ”BRAĆA RADIĆ” – HEREŠIN Ujutro Popodne
1. uređena autobusna ugibališta u Ulici Čarda kod kućnih brojeva 64 i nasuprot 68a – POLAZAK 07:30 12:25
2. parkiralište kod Kampusa 07:35 12:15
3. uređena autobusna ugibališta na Peteranskoj cesti kod kućnih brojeva 81 i 58 07:40 12:20
4. uređena autobusna ugibališta u Ulici M.P.Miškine kod Gradskog stadiona 07:45 12:30
5. uređena autobusna ugibališta u naselju Herešin na lokacijama:
Ulica Hrvatske državnosti 25 07:35 12:05
Ulica Hrvatske državnosti nasuprot 15a 07:40 12:05
6. Osnovna škola “Braća Radić”
Stajališta na liniji MIKLINOVEC – OŠ “BRAĆA RADIĆ” Ujutro Popodne
1. uređena autobusna ugibališta u Ulici Miklinovec kod kućnih brojeva 91 i 109a – POLAZAK 07:42 12:00
2. uređena autobusna ugibališta u Ulici Miklinovec kod kućnih brojeva 134 i 153 07:44 12:02
3. uređena autobusna ugibališta u Ulici Miklinovec kod kućnih brojeva 211 i 220 07:46 12:04
4. uređena autobusna ugibališta u Ulici Miklinovec kod kućnih brojeva 271 i 228L 07:47 12:06
O.Š. “BRAĆA RADIĆ”
Stajališta na liniji OŠ “BRAĆA RADIĆ”  – BAKOVČICE – ŠTAGLINEC Ujutro Popodne
1. Ulica Koprivnička u Bakovčicama kod mjesnog groblja 07:20 12:10
2. Ulica Koprivnička u Bakovčicama kod crkve 07:22 12:12
3. via Glogovac 07:26 12:16
4. Štaglinec autobusna stajališta nasuprot kućnih brojeva 66A i 77B 07:29 12:19
5. Štaglinec autobusna stajališta kod kućnih brojeva 15B i 12 07:40 12:22
6. Uređena autobusna ugibališta na Bjelovarskoj cesti kod kućnih brojeva 33 i 34 07:45 12:27
OŠ”Braća Radić”
Stajališta na liniji OŠ “BRAĆA RADIĆ” – REKA – STARIGRAD – DRAGANOVEC Ujutro Popodne
1. raskrižje Ulica Starogradske, Mlinarske i Krešimirove – POLAZAK 07:37 12:15
2. Ulica Krešimirova u Starigradu kod Područne škole 07:40 12:17
3. Križanje Ulice pod lipama i Ulice Krešimirove u Starigradu 07:42 12:19
4. Križanje Ulice Draganovec i Radničke ceste u Draganovcu 07:45 12:22

Napomena:

Povratak učenika kućama je poslije 5. i 6. sata u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni:

  • Ujutro u 12:00 i 12:45 sati Popodne u 17:15 i 18:00 sati
Stajališta na liniji OŠ BRAĆA RADIĆ I O.Š. “A. N. GOSTOVINSKI” – JAGNJEDOVEC – Peščenik Ujutro Popodne odvoz 1 odvoz 2 odvoz 1 odvoz 2
1 Peščenik 06:40 12:10
2 Rovištanci 06:43 12:13
3 Gornja Velika 06:50 12:20
4 Donja Velika 07:03 12:33
5 Hudovljani 07:05 12:35
6 Stajalište u Jagnjedovcu kod kućnog broja 61 (dućan) – POLAZAK 07:10 12:45
7 Stajalište u Jagnjedovcu kod kućnog broja 16 07:15 12:50
8 raskrižje Ulica Starogradske, Mlinarske i Krešimirove 07:20 12:55
9 Trg Mladosti O.Š. “A. N. Gostovinski” 07:25 13:00 11:35 12:20 17:10 17:55
10 Ulica Hrvatskih branitelja O.Š. “Đ. Ester” 07:30 13:05 11:40 12:25 17:15 18:00
Napomena:
Povratak za učenike na relaciji Jagnjedovec – Peščenik vršit će se samo nakon 6. sata u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni 12:40 Đuro Ester i 12:45 Antun Nemčić Gostovinski – razvoz jutarnje
18:00 Đuro Ester i 18:05 Antun Nemčić Gostovinski razvoz popodnevne
Stajališta na liniji REKA – O.Š. “A. N. GOSTOVINSKI” i O.Š. “Đ. ESTER” Ujutro Popodne
1 Mažuranićev trg u naselju Reka (kod igrališta) – POLAZAK 07:10 12:40
2 Uređena autobusna ugibališta na Križevačkoj cesti kod kućnog broja 46 07:15 12:45
3 Trg Mladosti O.Š. “A. N. Gostovinski” 07:25 12:55
4 Ulica Hrvatskih branitelja O.Š. “Đ. Ester” 07:30 13:00
Stajališta na liniji O.Š. “A. N. GOSTOVINSKI” – O.Š. “Đ. ESTER” – VINICA – KUNOVEC BREG Ujutro Popodne
1 Subotica Podravska – kod dućana – POLAZAK 07:00 12:30
2 Ulica Koprivnička u Kunovec Bregu kod kućnog broja 65 07:03 12:33
3 Ulica Močile kod kućnog broja 89 *u povratku Varaždinska cesta kod kućnog broja 214b 07:04 12:34
4 Ulica Močile kod kućnog broja 5 *u povratku Varaždinska cesta kod kućnog broja 156b 07:10 12:37
5 Ulica Kneza Branimira kod kućnih brojeva 2 i 7 07:19 12:46
6 Ulica Vinica kod društvenog doma 07:21 12:48
7 Ulica Tina Ujevića kod kućnih brojeva 43 i 68 07:24 12:51
8 Ulica Andrije Hebranga kod kućnih brojeva 3 i 8 07:22 12:53
9 Ulica Hrvatskih branitelja O.Š. “Đ. Ester” 07:30 12:57
10 Trg Mladosti O.Š. “A. N. Gostovinski” 07:35
Stajališta na liniji O.Š. “A.N. GOSTOVINSKI” – O.Š. “Đ. ESTER” – VINICA – REČKO POLJE Ujutro Popodne
1 Križevačka cesta kod kućnog broja poslije 10 (groblje) – POLAZAK 06:56 12:31
2 Ulica Rečko polje kod kućnog broja 109 07:00 12:35
3 Ulica Rečko polje kod kućnog broja 32 07:01 12:39
4 Ulica Crnogorska kod motela “Crna Gora” Parkiralište” 07:04 12:41
5 Ulica Crnogorska kod poslije kućnog broja 49 07:06 12:44
6 Križevačka cesta kod kućnog broja 13 07:08 12:46
7 Ulica Vinogradska kod kućnog broja 6 07:09 12:48
8 Ulica Vinogradska kod kućnih brojeva 34 i 45 07:10 14:49
9 Ulica Vinogradska kod crkve                                                               autobus okreće 07:12 12:51
10 Ulica Vinodolska kod kućnog broja 71 07:14 12:51
11 Ulica Vinodolska kod kućnog broja 11 07:15 12:55
12 Ulica Hrvatskih branitelja O.Š. “Đ. Ester” 07:23 13:00
13 Trg Mladosti O.Š. “A. N. Gostovinski” 07:30 13:05
07:35