Srijeda, 24. travnja 2024.

Odlični rezultati članova Atletskog kluba Koprivnica na 11. Županijskom polumaratonu „Kalnik – Križevci ’20-KTC“

Članovi Atletskog kluba Koprivnica Oliver Orešić, Danijel Katalenić i Matija Antolaš sudjelovali su na 11. Županijskom polumaratonu „Kalnik – Križevci ’20-KTC“, održanom u subotu.

Utrku polumaratona Danijel Katalenić završio je za 1:20:15 te je u cilj ušao sveukupno peti, dok je u kategoriji M45 zauzeo prvo mjesto. Matija Antolaš istu je utrku završio s vremenom 1:45:47 te sveukupno zauzeo 30. mjesto, dok je u kategoriji M35 bio peti, izivijestili su iz kluba.

Uz utrku polumaratona održavala se i prva Križevačka osmina, utrka duljine 5,28 kilometara u kojoj je koprivnički predstavnik Oliver Orešić osvojio drugo mjesto.