Srijeda, 27. ožujka 2024.

FOTO/VIDEO Tehnika-Koprivnica velikim preokretom svladala Ferdinandovac i osvojila Županijski kup

Nogometni klub Tehnika-Koprivnica pobjednik je Županijskog nogometnog kupa.

Nogometaši Tehnika-Koprivnice u zanimljivoj utakmici finala svladali su nogometaše Ferdinandovca rezultatom 3:1.

Utakmica se igrala na Gradskom stadionu “Ivan Kušek Apaš” pred nekoliko stotina navijača obiju momčadi.

Utakmicu je bolje otvorila momčad Ferdinandovca koja je preko kapetana Jurice Karana povela u 21. minuti.

Za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pobrinuo se Luka Ernečić te se s 1:1 otišlo na predah.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorila momčad Tehnika-Koprivnice. Presing zelenih rezultirao je pogotkom Marka Radotovića u 61. minuti.

Nakon toga je Ferdinandovac nekoliko puta ozbiljnije zaprijetio vratima Tehnika-Koprivnice, no bez uspjeha. Promašene šanse Ferdinandovca došle su na naplatu u 78. minuti, kada se nakon duge lopte Marko Kozjak našao na pravom mjestu u pravo vrijeme te postigao pogodak za 3:1

Do kraja susreta bilo je još nekoliko šansi s obje strane, no bez pogodaka.