FOTO/VIDEO: PRAZNIK NOGOMETA U FERDINANDOVCU Lopta u Dinamovom golu na noge digla publiku

Stanovnici Ferdinandovca danas su dočekali zagrebačkog velikana Dinamo u utakmici šesnaestine finala Hrvatskog kupa.

Pred otprilike 1.000 gledatelja domaćini su dostojanstveno dočekali najtrofejniji hrvatski nogometni klub.

U odličnoj atmosferi, Dinamo je slavio 7:1, no rezultat je bio u drugom planu. U prvom poluvremenu domaći su igrači ponosno pokazali zube. Nakon što su Dinamovi igraći postigli dva pogotka, u 38. minuti domaći igrač Križanović diže publiku na noge pogotkom za 1:2. S tim se rezultatom odlazi na poluvrijeme.

U nastavku, Dinamova kvaliteta dolazi do izražaja, čak pet puta zatresli su mrežu domaćina. Utakmica je završila 7:1 za Dinamo, no to nije pokvarilo odličnu atmosferu u selu.

Dodajmo kako je nakon utakmice uslijedila fešta za sve prisutne.