Tomislav iz Drnja u trećem kolu Međužupanijske lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica poražen je na domaćem terenu od Dinama iz Petrijevaca rezultatom 1:3.

Prvi pogodak na utakmici djelo je Dos Passos Lucasa koji je poentirao u 11. minuti za vodstvo gostiju 0:1. Do samog kraja utakmice gledatelji nisu mogli vidjeti više golova, a tada je u 89. minuti krenula golijada koja je počela pogotkom Gegića.

Samo tri minute kasnije, u sudačkoj nadoknadi isti igrač povisuje na 0:3. Da domaćini ne bi ostali bez postignutog pogotka, pobrinuo se Petran koji je u 94. minuti postigao pogodak za konačnih 1:3.

Više uspjeha od Tomislava imao je naš drugi predstavnik u ligi – Tehnika-Koprivnica koja je s uvjerljivih 4:2 u gostima svladala Slatinu. Ferdinandovac je u gostima kod Čazme remizirao 1:1, dok je susret Mladosti iz Kloštra Podravskog odgođen.