Utorak, 23. travnja 2024.

FOTO [1. ŽNL] Nogometaši Sloge pomeli Novigrace, Borac izgubio na domaćem terenu

Odigrane su preostale utakmice trećeg kola Prve županijske nogometne lige.

Nogometaši Sloge pomeli su igrače iz Novigrada Podravskog rezultatom 10:1. Ćehić je već u osmoj minuti poveo za gostujuću momčad, no nisu dugo ostali u vodstvu. Sinani u 20. minuti izjednačuje te kasnije zabija još jedan pogodak i dalje sve ide glatko za Ivančane. Rac zabija četiri pogotka, dok su preostale zabili Hezler po dva i Kešinović te Konjević po jedan.

Borac je na domaćem terenu izgubio od Mladosti iz Molvi s 2:3, Peterančani su kod kuće lako svladali nogometaše Viktorije s 5:2, Sigećani su također lako dobili svoje protivnike s 4:1, a ovog puta to je bio Kalinovac. Tomislav Radnik izgubio je na domaćem terenu od Bratstva rezultatom 2:3.

Podsjetimo da je jučer odigrana utakmica između Miklinovca i Prekodravca u kojoj su obje momčadi podijelile bodove, dok su danas u jutarnjem terminu igrali Osvit i Lipa te je utakmica završila rezultatom 1:3 za gostujuću momčad.