Finalni dio turnira u veteranskoj konkurenciji PAN Kupa 2020., noćnog malonogometnog prvenstva županijskih klubova, odigran je jučer u Kunovcu.

U polufinalima NK Omladinac Herešin pobijedio je NK Tomislav Drnje s 3:0, dok je NK Osvit Đelekovec slavio protiv NK Rasinje s 5:2.

U finalu su snage odmjerili Osvit i Omladinac. Slavili su Đelekovčani s visokih 8:2 i tako postali pobjednici u veteranskom dijelu natjecanja.

U utakmici za treće mjesto Tomislav je pobijedio Rasinju sa 6:3.

Nagrada za najboljeg igrača pripala je Zoranu Ogrizoviću iz Omladinca, najbolji strijelac s 10 golova je Dražen Dlaka iz Osvita, dok je najbolji golman Mario Vrdoljak, također iz Osvita.

Dodajmo da će se seniorsko finale igrati u srijedu, 5. kolovoza.

PAN Kup 2020. igra se na terenu s umjetnom travom u Kunovcu. Sponzori natjecanja su Carlsberg pivovara i Robin trgovine, a medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

PAN Kup 2020.

Završnica veterani, 1. kolovoz
Polufinale: NK Omladinac Herešin – NK Tomislav Drnje 3:0 (Dragosavljević x2, Plemeniti/Petrić)
Polufinale: NK Osvit Đelekovec – NK Rasinja 5:2 (Matija Markušić, Celišćak x2, Havaić x2/Kovačić, Vrapčević)
Treće mjesto: NK Rasinja – NK Tomislav Drnje 3:6 (Hunjec, Vrapčević x2/Galović, Petrić x5)
Finale: NK Osvit Đelekovec – NK Omladinac Herešin 8:2 (Celišćak x2, Havaić, Matija Markušić, Dlaka x3, autogol)

Najbolji igrač: Zoran Ogrizović (NK Omladinac Herešin)
Najbolji strijelac: Dražen Dlaka (10 golova, NK Osvit Đelekovec)
Najbolji golman: Mario Vrdoljak (NK Osvit Đelekovec)