FOTO ‘Leteći vragec’ Vadla, Boris i Ninoslav odlični na Prvenstvu Hrvatske u Požegi

Trojica podravskih vozača nastupila su proteklog vikenda na moto utrci u sklopu Prvenstva Hrvatske na stazi Glavica u Požegi.

Boris Vadla iz Malog Otoka na svome BMW S 1000 RR subotnju utrku u klasi 1000 SST završio je na četvrtom mjestu, što je odličan rezultat jer je u 12. krugu doživio nesretan pad nakon kojeg se ipak uspio vratiti na stazu. U nedjeljnoj utrci Vadla je također vozio sjajno te završio na trećem mjestu.

U ukupnom poretku državnog prvenstva Vadla je trenutno odličan treći, samo tri boda iza drugoplasiranog.

Boris Turković iz Koprivničkog Ivanca osvojio je dva peta mjesta u klasi Big Boys.

Ninoslav Herceg na svom Kawasakiju u subotu je bio sedmi, u nedjelju šesti u klasi Oldtimer KL9.

Tri su utrke preostale do kraja Prvenstva Hrvatske, a sljedeća je na rasporedu 30. kolovoza u Slavonskom Brodu.

Ninoslav Herceg. Foto: Miroslav Blažek – Kina
Boris Vadla. Foto: Miroslav Blažek – Kina