Domaćin Mladost Koprivnički Bregi pobjednik je Memorijalnog nogometnog turnira Lari-Sanjin-Prga

Domaćin Mladost Koprivnički Bregi pobjednik je Memorijalnog nogometnog turnira Lari-Sanjin-Prga. Turnir se održao u nedjelju povodom proslave blagdana svetog Roka i Dana općine Koprivnički Bregi.

Turnir je odigran na igralištu Zlaka u Koprivničkim Bregima, a osim domaćina nastupili su i NK Rudar iz Glogovca koji je završio na drugom mjestu te NK Panonija iz Peteranca koji je bio treći.

Utakmice su se igrale dva poluvremena po 30 minuta, a prva utakmica na rasporedu bila je između Mladosti i Panonije, a završila je 0:0. Nakon toga slijedio je ogled Rudara i Panonije, koji je završio velikom pobjedom Glogovčana 4:3. Posljednju utakmicu odigrale su momčadi Mladosti i Rudara.

U uzbudljivoj utakmici, domaćini su svladali goste 3:1.

Djelić atmosfere s turnira pogledajte u bogatoj fotogaleriji OVDJE.

Izvor: Nk Mladost Koprivnički Bregi