Srijeda, 24. travnja 2024.

Graničar iz Đurđevca u velikom je susjedskom derbiju svladao domaći Podravac iz Virja rezultatom 1:3.

Poveli su Virovci preko Šignjara, nakon odlične asistencije Lovre Šarlije. Picoki su krajem prvog dijela izborili penal kojeg je skrivio vratar Virja Ramaj. Nikšić ga je realizirao, a Ramaj zbog prigovora dobio direktni crveni karton.

U pauzi između poluvremena, vratar Picoka, Vlašiček dobio je crveni karton u tunelu, zbog napada na trenera Podravca, Knapića.

U drugom poluvremenu, domaći igrač Drmenčić izborio je penal, no Strajnićev pokušaj brani vratar gostiju.

Poveli su Đurđevčani, a neposredno nakon pocrvenio je Pozder iz redova domaćina.
Za 3:1 eurogol je zabio Sabol, a u zadnjim minutama pocrvenio je i iskusni Zlatko Topolčić.