Uspješan vikend Rotorovaca: Kristina, Rene i Aleksandar odlični na nacionalnom XCO prvenstvu

Koprivnički Biciklistički klub Rotor proteklog je vikenda nastupio na Nacionalnom prvenstvu u olimpijskoj disciplini XCO za 2020. godinu održanom u Termama Sveti Martin u organizaciji domaćeg Biciklističkog kluba Mura Avantura.

Utrke su vožene na zahtjevnoj stazi s 400 metara visinske razlike u 10 kilometara po teškom terenu, a dan ranije padala je i kiša.

U svojoj prvoj XCO utrci, u kategoriji Rekreativac, Aleksandar Matotan došao je na korak do postolja – osvojio je izvrsno četvrto mjesto. Rene Maruševec bio je odličan šesti u kategoriji Sport. U najjačoj, Elite kategoriji, aktualna državna prvakinja u disciplini maraton Kristina Lukačević nakon duge teške utrke u pet krugova osvojila je sjajno četvrto mjesto.

Svi rezultati dostupni su ovdje.

Podsjetimo i da BK Rotor svakog tjedna organizira zajedničke promotivne rekreativne vožnje okolicom Koprivnice. Obavijesti možete pratiti na njihovoj Facebook stranici.

Start utrke državnog prvenstva u xco kategoriji. Kristina Lukačević elite kategorija.