Snimio Mladen Šajković.
Noćno malonogometno prvenstvo županijskih klubova PAN KUP 2020. počelo je sinoć na novom terenu s umjetnom travom u sklopu igrališta NK Bratstva u Kunovcu.

Premijerno izdanje turnira otvorili su veterani Koprivnice i Tomislava iz Drnja. Pobijedili su Drnjančani s 5:2. Nakon toga veterani Tomislava upisali su i nova tri boda, ovoga puta bez borbe – trebali su igrati protiv veterana Rasinje.

Najuvjerljiviju pobjedu večeri upisali su nogometaši Rudara iz Glogovca protiv Lunjkovca, 7:1. Sigećani su minimalno svladali Kunovčane, Podravec je bio uvjerljiv protiv Lunjkovca, a Rudar je s 3:2 pobijedio Bratstvo.

Grupna faza igra se do 29. srpnja. Polufinale je na rasporedu u petak 31.7., a finalni dio turnira u srijedu 5.8. Sve utakmice igrat će se u večernjem terminu od 19 do 23 sata.

Glavni sponzori su Carlsberg pivovara – PAN i Robin trgovine, a medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info.

PAN Kup 2020.

ČETVRTAK, 23. srpnja
NK Koprivnica – NK Tomislav Drnje 2:5
(Carek, Blažotić/Gaži x2, Begić, Galović, Petrić) VET
NK Rasinja – NK Tomislav Drnje 0:5
(bez borbe) VET
NK Lunjkovec – NK Rudar Glogovac 1:7
(Krivčić/Milojević, Klasić, Svržnjak x2, Foruglaš x2, Hajduković) SEN
NK Bratstvo Kunovec – NK Mladost Sigetec 0:1
(Eršeg) SEN
NK Lunjkovec – NK Podravec Torčec 0:4
(Sobota, Manojlović x2, Kovač) SEN
NK Rudar Glogovac – NK Bratstvo 3:2
(Foruglaš, Srbiš, Klasić/Komes, Radojčić) SEN

PETAK, 24. srpnja
19:00 Omladinac – Rasinja (VET)
19:40 Podravec Torčec – Mladost Sigetec (SEN)
20:20 Bratstvo – Lunjkovec (SEN)
21:00 Tomislav Drnje – Osvit (VET)
21:40 Bratstvo – Podravec Torčec (SEN)
22:20 Lunjkovec – Mladost Sigetec (SEN)

Tablica seniori
1. Rudar Glogovac 2 2 0 2 10:3 6
2. Podravec Torčec 1 1 0 0 4:0 3
3. Mladost Sigetec 1 1 0 0 1:0 3
4. Sloga (KI) 0 0 0 0:0 0
5. Bratstvo Kunovec 2 0 0 2 2:4 0
6. Lunjkovec 2 0 0 2 1:11 0

Tablica veterani
1. Tomislav Drnje 2 2 0 0 10:2 6
2. Osvit Đelekovec 0 0 0 0 0:0 0
3. Omladinac Herešin 0 0 0 0 0:0 0
4. Koprivnica 1 0 0 1 2:5 0
5. Rasinja 1 0 0 1 0:5 0

Lista strijelaca seniori
3 Foruglaš
2 Manojlović, Svržnjak, Klasić
1 Krivčić, Milojević, Hajduković, Eršeg, Sobota, Kovač, Srbiš, Komes, Radojčić

Lista strijelaca veterani
2 Gaži
1 Begić, Galović, Petrić, Carek, Blažotić