Srijeda, 24. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo poražen u Kranjčevićevoj, Lokomotiva uzela sva tri boda

Nogometaši Slaven Belupa poraženi su u današnjoj utakmici 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Zagrebačka Lokomotiva slavila je na domaćem terenu u Kranjčevićevoj rezultatom 3:0.

Početak utakmice donio je prilike s obje strane. Jeffrénov udarac obranio je domaći vratar Grbić, a Glavčić i Krstanović pucali su pored gola. Do kraja poluvremena Krstanović je imao još jednu odličnu priliku u šesnaestercu, Grbić je obranio.

Drugo poluvrijeme bolje je otvorila Lokomotiva, no Ježina je u dva navrata sačuvao svoj gol. Domaća momčad povela je u 59. minuti pogotkom Uzunija. Samo dvije minute kasnije Jeffrén je, u namjeri da spriječi dodavanje u protivničkoj kontri, uputio loptu u vlastitu mrežu. Na samom kraju susreta Budimir je realizirao kazneni udarac za konačnih 3:0.

Slaven Belupo u sljedećem kolu ponovno igra u gostima, protiv Intera u Zaprešiću u subotu od 15 sati.