U sljedećem kolu u Koprivnicu dolazi Gorica

Slaven Belupo upisao je važna tri boda u gostima u Zaprešiću. U susretu 26. kola Hrvatski Telekom Prve lige koprivnička je momčad svladala Inter rezultatom 2:0, a strijelci su bili Bruno Bogojević i Karlo Lulić.

Mikulić i Lulić susret su otvorili prilikama, a pritisak Slaven Belupa u prvom dijelu kulminirao je u 28. minuti kada je Bogojević nakon solo prodora po desnoj strani snažnim udarcem u rašlje zabio za vodstvo. Inter je zaprijetio u 41. minuti, no loptu je s linije izbio Paracki. Samo dvije minute kasnije Lulić je pucao s 20-ak metara i povisio na 0:2. Ispostavilo se da je to i konačan rezultat.

U sljedećem kolu Farmaceuti na Apašu dočekuju Goricu.