Četvrtak, 25. travnja 2024.

Završila je Zimska kros liga: Oliver Orešić i Vanja Rupčić ukupni pobjednici

Treće i posljednje kolo Zimske kros lige u organizaciji Atletskog kluba Koprivnica održano je ove nedjelje na koprivničkoj Bašći.

U posljednjem kolu na utrci na 4 kilometra u muškoj konkurenciji pobijedio je Oliver Orešić, drugi je bio Albert Rušak, a treći Benyamin Vuk. Kod žena prva je bila Vanja Rupčić, druga Ivana Merc, a treća Tara Rušak.

Ukupni pobjednik Zimske kros lige je Oliver Orešić, drugi je Benyamin Vuk, treći Albert Rušak, sva trojica iz Atletskog kluba Koprivnica. U ženskoj konkurenciji prvo je mjesto u ukupnom poretku osvojila Vanja Rupčić, drugo Ivana Merc, obje članice AK Koprivnica, a treća je bila Natalija Slavinić iz Škole trčanja AK Koprivnica.

Medalje su dobili i najmlađi natjecatelj, 8-godišnji Borna Antolaš iz AK Koprivnica, i najstariji, 70-godišnji Drago Pintarić iz Trkačkog kluba Kotoripski begači.

Kroz tri kola zimske lige natjecalo se ukupno 32 natjecatelja, 22 muška i 10 ženskih.

Svi rezultati dostupni su na Facebook stranici AK Koprivnica.