FOTO Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici pobijedio vodeću momčad slovenskog prvenstva

Nogometaši Slaven Belupa u svojoj su drugoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za proljetni dio sezone pobijedili lidera slovenskog prvenstva, Olimpiju iz Ljubljane. Susret je odigran u Čatežu, a Farmaceuti su slavili s 2:0.

Slaven je poveo u 25. minuti. Vratara Olimpije iznenadio je Arijan Brković zabivši izravno iz udarca iz kuta. U prvom poluvremenu dobru šansu imao je i Ivan Krstanović, ali je loptu zaustavila greda.

Koprivnička je momčad nastavila s dobrom igrom i u drugom poluvremenu. Konačnih 2:0 postavio je Bruno Bogojević u 71. minuti, snažnim udarcem s desne strane u suprotni kut gola.