FOTO/VIDEO Koprivnički atletičari utrčali u novu godinu i ostvarili zapažene rezultate

Na tradicionalnoj 42. Varaždinskoj utrci na Silvestrovo sudjelovali su i članovi Atletskog kluba Koprivnica. Točno u ponoć u novu godinu potrčalo je 510 trkačica i trkača iz pet zemalja kojima niska temperatura nimalo nije smetala.

Naši atletičari ostvarili su zapažene rezultate: Zvonko Vrhovski utrku na 4800 metara završio je u vremenu od 17 minuta i 25 sekundi te u kategoriji veterani 60 zauzeo drugo mjesto. Goran Gregurec u istoj kategoriji zauzeo je odlično treće mjesto s vremenom 17 minuta i 28 sekundi. U istoj kategoriji Ratko Težak zauzeo je 25. mjesto s vremenom 21 minutu i 38 sekundi dok je Sonja Rušak u kategoriji veteranke 50 zauzela 19. mjesto s vremenom 24 minuta i 47 sekundi.

Za sve trkače ove je godine po prvi puta bio organiziran i after party uz DJ-a u dvorani Graberje.